Warto tu przyjechać!
Warto tu przyjechać!
Zadzwoń teraz!
Zadzwoń teraz!
Wypoczynek w Hotelu Flora***
Wypoczynek w Hotelu Flora***
Relaks w Hotelu Silver****
Relaks w Hotelu Silver****
Natalia Tomczyk
odpowie na Twoje pytania
tel. 12-384-86-10
kom. 784-463-075
Infolinia czynna w godzinach:
8:00 - 16:00

INFOLINIA W POLSCE: 12 384 86 09

Podaruj bliskim podróż marzeń!

Aquaticum - Debreczyn

Aquatricum, Debreczyn, aquaparkPołożone w Wielkim Lesie, kąpielisko termalne Aquaticum to raj dla miłośników gorących źródeł. Czynne przez cały rok, zachęca turystów do aktywnego wypoczynku w otoczeniu leczniczych wód. Czterogwiazdkowy hotel, zlokalizowany na terenie kompleksu, zapewnia komfortowe i luksusowe zakwaterowanie dla przybyłych gości.

Zobacz Aquaticum Debrecen Termál & Wellness Hotel****

Hotel Aquaticum****

Lobby<p>Do dyspozycji goście mają przytulne lobby, obok którego mieści się bar. Można tu odpocząć z drinkiem w dłoni!<p> Apartament Luna Deluxe<p>W Apartamencie Luna Deluxe odpoczniesz i Ty i cała Twoja rodzina!<p> 12.jpg 15.jpg 16.jpg 21.jpg

Śródziemnomorski Park Wodnej Rozrywki:

Baseny

 • Basen z falami morskimi - o temperaturze 27-28°C uwielbiany jest przez wszystkich. Cała zabawa polega na utrzymaniu się w rwącym prądzie fal!
 • Basen dla dzieci i niemowląt - przyjemna rozrywka wodna dla maluchów. Kolorowe elementy wzbudzają zainteresowanie i pobudzają wyobraźnię. Basen ten nie zawiera chloru i ma przyjemną, ciepłą wodę (34-36°C) - jest w pełni bezpieczny dla małych urwisów.

Jacuzzi

Podczas, gdy dzieci wspaniale bawią się w bezpiecznych strefach, rodzice mogą odpocząć w jednym z dwóch jacuzzi.  Woda o temperaturze 33-36°C, wzbogacona o bulgoczące bąbelki zapewnia niepowtarzalny relaks!

Zjeżdżalnie

 • Zjeżdżalnia Olbrzym - ukryte w tropikalnym gąszczu pomarańczowe i żółte zjeżdżalnie to największe i najbardziej ekscytujące zjeżdżalnie w całym parku wodnym. Najodważniejsi mogą pokusić się o zjazd zamkniętą rurą z wysokości 9 metrów, z której wypada się do ciepłej wody (28-30°C). Wystarczy raz spróbować, żeby pragnąć tych emocji wciąż na nowo
 • Zjeżdżalnia Kamikadze - otwartą zjeżdżalnię Kamikadze polecamy tym, których nie odstrasza szybkie, dynamiczne i nieco szokujące lądowanie w wodzie
 • Zjeżdżalnia Hydro - oznaczone kolorem zielonym i niebieskim zjeżdżalnie polecamy tym, którzy nie zebrali jeszcze wystarczająco dużo odwagi, żeby zapoznać się z emocjami zjeżdżalni pomarańczowej, żółtej czy Kamikadze. Liczne zakręty, zakończone łagodnym lądowaniem w wodzie, przyprawiają o miły zawrót głowy
 • Zjeżdżalnia rodzinna - na czerwonej zjeżdżalni nowicjusze mogą się zapoznać z uczuciem, jakie daje wodna atrakcja tego typu. Zjeżdżalnia rodzinna umożliwia wspólną zabawę całej rodzinie
 • Zjeżdżalnie dla dzieci i niemowląt - z umieszczonych w basenikach i brodzikach zjeżdżalni bezpiecznie mogą korzystać również i najmłodsi. Maluchy mogą wybrać sobie zjeżdżalnię odpowiednią dla swojego wieku i stopnia odwagi

Atrakcje wodne

 • Tornado - frajda dla małych i dużych. Wiry potrafią spłatać figla!
 • Grzybki wodne, dysze do masażu - relaksacyjny pobyt w wodzie, wzbogacony o masaże wodne, to doskonały relaks!
 • Gejzer - wybuchający od czasu do czasu, zabawia gości aquaparku
 • Ściana wspinaczkowa - maksimum przygody w bezpiecznym wydaniu. Każdy może spróbować swoich sił!

Plac zabaw dla dzieci

Zlokalizowany na pierwszym piętrze, obok gigantycznej zjeżdżalni, uwielbiany jest przez wszystkie dzieci. Nic dziwnego - wspaniały, ogromny plac zabaw to kolorowy raj dla najmłodszych. Mogą tu spędzić nawet cały dzień, wciąż rozwijając wyobraźnię i kreatywność. Nie ma mowy o nudzie!

Budynek główny Baseny wewnętrzne zjeddz.jpg Atrakcje dla dzieci Zjeżdżalnie Kamikadze parka.jpg parka2.jpg zjezdzalnie.jpg

Kąpielisko termalne

W hali basenowej goście mają do wyboru baseny z wodą termalną o temperaturze 33, 35 i 38˚C. Każdy z basenów wyposażony jest w wygodne siedziska, potęgujące uczucie relaksu i przyjemnego wypoczynku. W basenie z wodą 33˚C przyjemnego, łaskoczącego masażu dostarczają kąpiącym się bulgoczące gejzery, tworzone dmuchanym powietrzem. Umieszczone w basenie o temperaturze 35˚C grzybki z biczami i kaskady służą odświeżającymi masażami górnymi, przyczyniając się tym samym do regeneracji zmęczonych mięśni. Osoby, pragnące pobudzić krążenie krwi swego organizmu, skorzystać mogą z kąpieli naprzemiennych w basenie z zimną wodą termalną (20˚C), a następnie z gorącą (40˚C). Potęgowaniu relaksu gości służą ponadto prysznice o różnej sile strumienia wody, ogrzewane ławki i leżanki.

Jednym z ulubionych przez gości basenów jest basen zewnętrzny w kształcie koniczynki z wodą 36-38 °C, gdzie podwodne strumienie i bicze wodne służą masażami dennymi, bocznymi i górnymi, które – skierowane na krzyż, barki i szyję – doskonale rozluźniają mięśnie.

Basen Głębokość Temperatura (stopnie Celsjusza) Dodatkowe atrakcje
Basen termalny I 1,2 m 38  
basen termalny II 1,2 m 33 bulgoczące gejzery
Basen pływacki 1,2 m 28  
Basen termalny IV 1,2 m 35 masaże i bicze wodne, dmuchawy
Kąpiele naprzemienne 1,2 m 20 oraz 40  
Zewnętrzny basen termalny   36-38 masaże i bicze wodne, masaże boczne

Świat Saun

Dla osób, które świadomie dbają o zdrowy tryb życia, saunowanie to jeszcze jedna doskonała okazja do relaksu, przywracającego człowiekowi energię fizyczną i umysłową.

Świat Saun mieści się na terenie Kąpieliska termalnego. Położony jest na kilkuset metrów kwadratowych i znajdują się w nim sauny fińskie, sauny parowe, studnia lodowa, tepidarium, kabina z podczerwienią, basenik do zanurzania się w zimnej wodzie, baseny do zanurzania nóg (kuracja doktora Kneippa), prysznice o różnym strumieniu wody, wszystko zaś po to, aby umilić naszym gościom pobyt.

Świat Saun wyposażony został w dwie odosobnione sale wypoczynkowe oraz wypoczynkowy ogród. W salach wypoczynkowych przyjemność odpoczynku gości potęgują wygodne leżanki, nastrojowe oświetlenie oraz cicha muzyka relaksacyjna.

Rodzaj sauny Pojemność (osoby) Temperatura (stopnie Celsjusza)
Sauna fińska 30 95-100
Sauna fińska 20 100
Łaźnia parowa I 20 40-50
Łaźnia parowa II 15 35-45
Tepidarium 15 35-36
Sauna na podczerwień 8 60
Basen do zanurzania - 13-15
Kąpiel Kneippa - 20/40

 

spa4.jpg spa2.jpg spa1.jpg spa3.jpg

Kąpielisko plażowe

Woda lecznicza wpływa korzystnie na całe ciało - w kąpielisku można zażyć więc kąpieli, które nie tylko zrelaksują, ale również naładują każdego witalnością!

Na zacienionym drzewami Wielkiego Lasu kąpielisku plażowym, przybywający turyści w sezonie letnim  korzystać mogą zarówno z basenów napełnionych wodą leczniczą, jak i olimpijskiego basenu pływackiego o długości 50 metrów, basenu z falami oraz brodzików. Na terenie plaży znajdują się również boiska do piłki nożnej na plaży oraz siatkówki plażowej.

Basen Temperatura (stopnie Celsjusza) Głębokość Dodatkowe atrakcje
Basen pływacki 24-26 2,2 m 8 torów, 50 m długości, basen olimpijski
Basen leczniczy I 28-30 1,2 m ze zjeżdżalnią
Basen leczniczy II 36-38 1,2 m  
Brodzik I 31-33 0,35 m z dwoma małymi zjeżdżalniami
Brodzik II 31-33 0,45 m  
Basen z falami 20 pogłębiający się  

 

Adres:

H-4032 Debrecen, Nagyerdei park 1

Godziny otwarcia:

Baseny: 7:00 - 21:00 (możliwość korzystania do 20:30)

Sprawd inne miejsca na udany wypoczynek