Warto tu przyjechać!
Warto tu przyjechać!
Zadzwoń teraz!
Zadzwoń teraz!
Wypoczynek w Hotelu Flora***
Wypoczynek w Hotelu Flora***
Relaks w Hotelu Silver****
Relaks w Hotelu Silver****
Natalia Tomczyk
odpowie na Twoje pytania
tel. 12-384-86-10
kom. 784-463-075
Zapraszamy do kontaktu w poniedziałek:
9:00 - 17:00

INFOLINIA W POLSCE: 12 384 86 09

Podaruj bliskim podróż marzeń!

Aquaticum - Debreczyn

Aquatricum, Debreczyn, aquaparkPołożone w Wielkim Lesie, kąpielisko termalne Aquaticum to raj dla miłośników gorących źródeł. Czynne przez cały rok, zachęca turystów do aktywnego wypoczynku w otoczeniu leczniczych wód. Czterogwiazdkowy hotel, zlokalizowany na terenie kompleksu, zapewnia komfortowe i luksusowe zakwaterowanie dla przybyłych gości.

Czytaj więcej: Aquaticum - Debreczyn

Aquapalace - Hajduszoboszlo

Aquapalace, Hajduszoboszlo, baseny termalne na WęgrzechKryte kąpielisko Aqua-Palace zostało wybudowane w Hajdúszoboszló, jako część największego kompleksu basenowego w Europie. Kompleks został otwarty w marcu 2010 roku.

Kąpielisko to ma powierzchnię 15 000 m2, powierzchnia basenów stanowi 1 600m2 i jest w stanie przyjąć 1 000 osób na raz.

 

Czytaj więcej: Aquapalace - Hajduszoboszlo

Hajduszoboszlo - Hungarospa

Hajduszoboszlo, termy i spa, WęgryHajdúszoboszló od osiemdziesięciu lat słynie z głębinowych wód leczniczych. Z roku na rok z kraju i zza granicy przyjeżdża tysiące turystów, spragnionych wypoczynku, relaksu i uzdrowienia.

Kąpielisko Lecznicze Hungarospa w Hajdúszoboszló jest dzisiaj największym w Europie kompleksem kąpieliskowym, gdzie każdy znajdzie odpowiednie dla siebie usługi.

Czytaj więcej: Hajduszoboszlo - Hungarospa

Termal - Eger

Termal Eger, WęgryKompleks basenowy Termal Eger położony jest w centrum Egeru, w parku miejskim. Zajmuje teren 5.3 ha, na którym zlokalizowanych jest 7 basenów rekreacyjnych, basen sportowy, łaźnia turecka, budynki salonów spa&wellness, liczne kawiarenki, budki z jedzeniem, stoiska z akcesoriami pływackimi.  Od 2013 roku dzięki wsparciu z funduszy Unii Europejskiej, kąpielisko zostało odnowione!

Niewątpliwą zaletą kompleksu Termal Eger jest duża przestrzeń, z licznymi terenami trawiastymi do biwakowania. Mamy nadzieję, że wkrótce odwiedzą Państwo Eger i doświadczą niepowtarzalnej gościnności tego miasta.

Czytaj więcej: Termal - Eger

Zsory - Mezokovesd

Kąpielisko Zsory, WęgryKąpielisko Zsóry czynne latem i zimą stało się prawdziwym aquaparkiem. W części krytej znajdują się trzy baseny z woda leczniczą o różnej temperaturze, jacuzzi oraz baseny dla dzieci. W basenach leczniczych otwartych nawet w najniższych temperaturach zimowych cieszyć można się gorącem wody termalnej. W sezonie letnim uruchamiane są zewnętrzne baseny z atrakcjami oraz baseny dziecięce.

Czytaj więcej: Zsory - Mezokovesd

Na Węgry po zdrowie!

Już starożytni mawiali: "sanus per aqua" - zdrowy przez wodę. A wód - mineralnych, termalnych, leczniczych - jest na Węgrzech w bród. Naliczono tam przeszło 1300 cieplic, a w ponad 100 osiedlach powstało na ich bazie ponad 400 obiektów leczniczych i rekreacyjnych.

Z dużym uproszczeniem można powiedzieć, że węgierskie cieplice dzielą się na dwie grupy, przy czym linią podziału jest Dunaj. Na zachód od niego występują  wody magnezowe, natomiast na Wielkiej Nizinie na wschodzie - solanki z dodatkiem jodu i bromu. Wiele wód znanych jest jednak także z zawartości dodatkowych pierwiastków, m.in. do sławy Harkany i Mezokovesd przyczyniła się rozpuszczona w tamtejszych wodach siarka, a właściwości lecznicze jeziora Heviz i grupy źródeł wokół Góry Gellerta w Budapeszcie zwiększa zawartość czynnego radu.

Czytaj więcej: Na Węgry po zdrowie!

Sprawd inne miejsca na udany wypoczynek