Warto tu przyjechać!
Warto tu przyjechać!
Zadzwoń teraz!
Zadzwoń teraz!
Wypoczynek w Hotelu Flora***
Wypoczynek w Hotelu Flora***
Relaks w Hotelu Silver****
Relaks w Hotelu Silver****
Natalia Tomczyk
odpowie na Twoje pytania
tel. 12-384-86-10
kom. 784-463-075
Zapraszamy do kontaktu w poniedziałek:
9:00 - 17:00

INFOLINIA W POLSCE: 12 384 86 09

Podaruj bliskim podróż marzeń!

Tokaj

Tokaj, WęgryTokaj, na południowym krańcu Zemplén, u stóp wulkanicznej Kopaszhegy (Łysa Góra), to stolica legendarnego regionu winiarskiego. Bodrog wpada tu do Cisy, a ponieważ za potężną rzeką zaczyna się Wielka Nizina Węgierska, nic dziwnego, że miasteczko uważane jest za najpiękniej położone w całym regionie.

Czytaj więcej: Tokaj

Budapeszt

Budapeszt, WęgryBudapeszt pozostaje jedną z najchętniej odwiedzanych przez Polaków stolic europejskich. Zapewne nie bez powodu, gdyż właśnie to miasto uważane jest za jedno najpiękniejszych na naszym kontynencie. Patrząc na Budapeszt z brzegu Dunaju, przedstawia się on jako zbiorowisko wspaniałych budowli, archaicznych strzelistych dachów i ogromnych pomników stłoczonych na niedostępnych masywach górskich. To urokliwy krajobraz i miasto rzeczywiście spełnia swą obietnicę.

Czytaj więcej: Budapeszt

Miszkolc

Miszkolc, WęgryMiszkolc, trzecie co do wielkości miasto Węgier (blisko 200 tys. mieszkańców), leży u stóp Gór Bukowych, sięgając granicami do rzeki Sajó. Hołubione przez komunistów jako robotniczy ośrodek, industrialny wizerunek uzyskało jeszcze na fali rewolucji przemysłowej w XIX w. Miszkolc sprawia wrażenie zlepku różnych miejscowości, połączonych bez wyraźnego zamysłu.

Czytaj więcej: Miszkolc

Eger

Eger, WęgryEger, u wrót Gór Bukowych, zaledwie 130 km na wschód od Budapesztu, to bez wątpienia najatrakcyjniejsza miejscowość północnych Węgier. Ukochane przez biskupów i mecenasów miasto, słynne z męstwa, term i egri bikavér (byczej krwi), zachwyca bogactwem zabytków, urokiem wąskich uliczek i egzotycznym powiewem orientu, gdy na placyku u stóp tureckiego minaretu w nozdrza uderza mocny aromat kawy z kafejki za rogiem.

Czytaj więcej: Eger

Hajduszoboszlo

Hajduszoboszlo, WęgryHajdúszoboszló – najsłynniejsza z dawnych osad hajduckich – wielką popularność zawdzięcza nie tyle bohaterskiej przeszłości, co termalno-leczniczym źródłom, na bazie których stworzono ogromne kąpielisko. Prawie 30-tysięczne miasteczko, 20 km na południowy zachód od Debreczyna, nosi wszelkie znamiona kurortu: szerokie zielone ulice, ukwiecone skwery, wakacyjny tłum, bogactwo oferty turystycznej i gastronomicznej.

Czytaj więcej: Hajduszoboszlo

Sprawd inne miejsca na udany wypoczynek